Przezorność – zdolność przewidywania, ostrożność, zapobiegliwość..
services

Bezpieczeństwo dziecka = Twoje bezpieczeństwo

Celem wszystkich rodziców jest zapewnienie bezpieczeństwa swoich dzieci. To naturalny odruch, że chcemy aby nasi najbliżsi byli bezpieczni. Robimy wszystko, aby nasze dzieci miały wszystko czego potrzebują, aby czuły się bezpieczne i zadbane. Pytanie czy dbamy o własne bezpieczeństwo? Czyż nie jest tak, że nasze zdrowie i życie to gwarancja zabezpieczenia naszych dzieci?

A co w sytuacjach kiedy mamy mieszkanie lub dom na kredyt, lub prowadzimy firmę, która posiada kredyty, co się stanie kiedy nas zabraknie? Czy wtedy nasze dzieci będą zabezpieczone?

To, że dbamy o bezpieczeństwo najbliższych to bardzo dobrze. Natomiast pierwszy krok to zadbanie o nasze bezpieczeństwo. Po to, aby w przypadku sytuacji trudnych nie stać się ciężarem dla naszego otoczenia.

Nasze bezpieczeństwo w razie naszej śmierci to zabezpieczenie dziecka finansowo. Jak zabezpieczyć nasze dzieci finansowo? Można odkładać środki na koncie. Ale można też się ubezpieczyć.

Dla przykładu weźmy ubezpieczenie na życie, które gwarantuje wypłatę 300’000 PLN w razie naszej śmieci spowodowanej przez nieszczęśliwy wypadek.

Składka miesięczna na takie ubezpieczenie to np. 126 PLN. Natomiast wypłata ubezpieczenia to, aż 300’000 PLN. Gdybyśmy chcieli taką sumę zaoszczędzić na koncie oszczędnościowym, to musielibyśmy dokładać przez przeszło 65 lat! (obliczenia można sprawdzić w kalkulatorze oszczędzania tutaj: http://slink.pl/194 )

Patrząc z tego punktu widzenia powinniśmy odkładać taką kwotę od początku swojego życia, aż do momentu przejścia na emeryturę – a to jest niemożliwe.

Niestety nieszczęśliwe wypadki chodzą po ludziach i nie można ich zaplanować. Nieszczęście może zdarzyć się zawsze, nawet w najmniej spodziewanym momencie naszego życia.

Dlatego myśląc o bezpieczeństwie naszych dzieci pomyślmy najpierw o ubezpieczeniu siebie.

Inne wersje pakietów ubezpieczenia można znaleźć tutaj: https://bezpieczny.pl/promocja

Co dalej?

Jeśli powyższy artykuł zainteresował Cię tematem zabezpieczenia przyszłości Twoich dzieci, szczegóły możesz przeczytać pod wskazanym adresem: Bezpieczny.pl on-line.

Podobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim na FB.

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Kto korzysta z ubezpieczeń

Joanna - dyrektor w korporacji

Ubezpiecza swoje dzieci, bo chce mieć pewność, że w razie wypadku będzie miała finansowe zabezpieczenie. Kupiła ubezpieczenie szkolne on-line bo zawsze czyta umowy przed zawarciem ubezpieczenia oraz chce być świadoma co i gdzie kupiła.

Piotr - prywatny przedsiębiorca

Posiada kredyty, ubezpieczył się na życie, gdyby coś mu się stało - jego dzieci i żona będą zabezpieczone.

Grażyna - pracuje w sklepie

Opłaca miesięczną składkę 25 PLN na swoje dwie córki. W przypadku poważnego zachorowania, otrzyma 30 konsultacji lekarskich oraz 30 000 PLN wsparcia na leczenie.

A Ty?

Jak Ty zabezpieczysz swoje dzieci?

Zostańmy w kontakcie

Zostaw wiadomość


Copyright © 2015 Bezpieczny.pl / All rights reserved.